IME I PREZIME ZVANJE E-MAIL TELEFON KABINET
dr.sc. Goran Martinović redoviti profesor goran.martinovic@ferit.hr
dr.sc. Vesna Bedeković izvanredni profesor i profesor visoke škole vesna.bedekovic@vuv.hr 2-16
dr.sc. Igor Kralik izvanredni profesor igor.kralik@pfos.hr
dr.sc. Vlado Halusek profesor visoke škole vlado.halusek@vuv.hr 1-19
dr.sc. Igor Petrović viši predavač igor.petrovic@vuv.hr
dr.sc. Valentina Papić Bogadi viši predavač vpapic@vguk.hr
mr.sc. Damir Vuk viši predavač damir.vuk@vuv.hr 033/492-257 2-20
Edita Tolušić, dipl.iur.,
univ.spec.admin.publ.
viši predavač edita.tolusic@vuv.hr 033/492-253 2-06
Sanja Bošnjak, univ.spec.oec. predavač sanja.bosnjak@vuv.hr
Javor Bogati, univ.spec.oec. predavač javor.bogati@vuv.hr
Ivana Burušić Barčan, mag.oec. asistent ivana.burusic.barcan@vuv.hr
Darko Baričević, struč.spec.oec. asistent darko.baricevic@vuv.hr
Matija Solić, mag.ing.comp. asistent matija.solic@vuv.hr
Slobodan Mamula, mag.ing.el. asistent slobodan.mamula@vuv.hr
Martina Budiša, mag.oec. asistent martina.budisa@vuv.hr
Ivica Fadljević, struč.spec.ing.techn.inf. asistent ivica.fadljevic@vuv.hr
Marko Marić, mag.math. asistent marko.maric@vuv.hr
Marin Kepec, struč.spec.ing.techn.inf. asistent marin.kepec@vuv.hr
Sanela Jukić, prof. asistent sanela.jukic@vuv.hr
Željka Tomrlin, mag.oec. asistent zeljka.tomrlin@vuv.hr
Arijana Delić, mag.oec. asistent arijana.delic@vuv.hr
Marijana Kuzman, mag.oec. asistent marijana.kuzman@vuv.hr
Mateja Živko, struč.spec.oec. asistent matea.zivko@vuv.hr
Ena Kratofil, mag.oec. asistent ena.kratofil@vuv.hr
Ksenija Stojaković, mag.educ.philol.germ. viši predavač ksenija.stojakovic@vuv.hr
mr.sc. Dijana Katica predavač dijana.katica@vuv.hr
Nenad Sikirica, mag. ing. el. viši predavač nenad.sikirica@vuv.hr
Ljiljana Peretin, prof. asistent ljiljana.peretin@vuv.hr
Mateo Kostadinović, bacc. ing. comp. asistent mateo.kostadinovic@vuv.hr
Barbara Golub, struč.spec.oec. asistent barbara.golub@vuv.hr
Mirela Tvrdak, struč.spec.oec. asistent mirela.tvrdak@vuv.hr
Viktorija Biro, struč.spec.oec. asistent viktorija.biro@vuv.hr
Iva Kovač, struč.spec.oec. asistent iva.kovac@vuv.hr
Tena Ciraki, struč.spec.oec. asistent tena.ciraki@vuv.hr
Kristina Jurić, struč.spec.oec. asistent kristina.juric@vuv.hr
dr.sc. Mateja Petračić viši predavač mateja.petracic@vuv.hr